SG73P2ARTTD2051D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2051D
JLCPCB Part #
C6221418
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS