SG73G2BTTD8870D
MFR.Part #
SG73G2BTTD8870D
JLCPCB Part #
C6295503
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS