RN73H2ETTD1292F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1292F10
JLCPCB Part #
C4228428
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS