RN73R2ETTD1040F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1040F50
JLCPCB Part #
C2604031
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS