RN73H2ETTD9421F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9421F25
JLCPCB Part #
C4302285
Description
250mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS