RN73H1JTTD1052A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1052A10
JLCPCB Part #
C4274429
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS