RN73H2ETTD1273F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1273F100
JLCPCB Part #
C4357143
Description
127kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS