SG73P2ETTD271J
MFR.Part #
SG73P2ETTD271J
JLCPCB Part #
C3976857
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS