RN732BTTD1800B10
MFR.Part #
RN732BTTD1800B10
JLCPCB Part #
C3931082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS