RN73H2ETTD1140B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1140B10
JLCPCB Part #
C4300686
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS