RN732BTTD3303D25
MFR.Part #
RN732BTTD3303D25
JLCPCB Part #
C4048235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS