RN73H2ETTD1150B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1150B10
JLCPCB Part #
C4232166
Description
115Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS