SG73P1ETTP2490D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2490D
JLCPCB Part #
C3985607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS