RK73H2BRTTD2673D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2673D
JLCPCB Part #
C5725884
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS