RK73G2ATTD3402F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3402F
JLCPCB Part #
C7340368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS