RN73H2ETTD1023A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1023A25
JLCPCB Part #
C4052532
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS