RN73H2BTTD6192A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6192A10
JLCPCB Part #
C4031948
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS