RN732BTTD2701F25
MFR.Part #
RN732BTTD2701F25
JLCPCB Part #
C4115253
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS