SG73P1JRTTD18R7F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD18R7F
JLCPCB Part #
C5750847
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS