RN73H2BTTD8983D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8983D50
JLCPCB Part #
C2545105
Description
-55℃~+155℃ 250mW 898kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS