SG73S2E1RTTD3401D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3401D
JLCPCB Part #
C7312304
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS