RN732BTTD77R7C50
MFR.Part #
RN732BTTD77R7C50
JLCPCB Part #
C4185091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS