RN73H2BTTD8983D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8983D10
JLCPCB Part #
C2563296
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 898kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS