RN73H2BTTD7962F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7962F100
JLCPCB Part #
C2543351
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS