RN73H2BTTD1690C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1690C50
JLCPCB Part #
C2556183
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS