RN73H2BTTD3241A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3241A25
JLCPCB Part #
C2571443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS