RK73G2ATTD7321F
MFR.Part #
RK73G2ATTD7321F
JLCPCB Part #
C7284471
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS