ERA-8VPB1472V
MFR.Part #
ERA-8VPB1472V
JLCPCB Part #
C6944696
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS