RN73H2BTTD7771B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7771B10
JLCPCB Part #
C4322787
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS