RN73R2ETTD5111B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD5111B25
JLCPCB Part #
C4027283
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS