RN73H1JTTD4751C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4751C50
JLCPCB Part #
C4065242
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS