RN73H2BTTD75R9D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD75R9D10
JLCPCB Part #
C2563881
Description
250mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS