RN73R2BTTD49R3B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD49R3B25
JLCPCB Part #
C2550778
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS