SG73S1JRTTD2150F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2150F
JLCPCB Part #
C7080028
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS