RN73H2BTTD7591A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7591A10
JLCPCB Part #
C3923365
Description
250mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS