RN73R1JTTD3600B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3600B50
JLCPCB Part #
C2518041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS