RN73H2ETTD1823B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1823B50
JLCPCB Part #
C4336895
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS