RN73H2BTTD7590A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7590A10
JLCPCB Part #
C4264090
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS