RN73H2BTTD74R1F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD74R1F25
JLCPCB Part #
C2543788
Description
250mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS