SG73G2BTTD5113C
MFR.Part #
SG73G2BTTD5113C
JLCPCB Part #
C6220894
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS