RN73H2ATTD9422B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD9422B50
JLCPCB Part #
C2540742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS