RN731JTTD7772C50
MFR.Part #
RN731JTTD7772C50
JLCPCB Part #
C3979849
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS