RN73H2BTTD7410B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7410B25
JLCPCB Part #
C2556758
Description
250mW 741Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS