RN73H1JTTD97R6D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD97R6D10
JLCPCB Part #
C4109147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS