RN732ATTD2211C25
MFR.Part #
RN732ATTD2211C25
JLCPCB Part #
C4020783
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS