RK73G1ETTP4870F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4870F
JLCPCB Part #
C2577838
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS