RN73H2BTTD7322D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7322D100
JLCPCB Part #
C4301921
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS