RN73H2BTTD3322D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3322D100
JLCPCB Part #
C2541279
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS