RK73G1ERTTP2873F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2873F
JLCPCB Part #
C6181227
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS