SG73S2BRTTD5903D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5903D
JLCPCB Part #
C5916886
Description
-55℃~+155℃ 333mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS